Stůl na zakázku

Navrhuji a vlastnoručně vyrábím jedinečné jídelní, pracovní a jednací stoly na zakázku.

Jídelní stůl s lamino deskou a atypickou kovovou podnoží
Moderní stůl na zakázku, plechová kulatá deska
Designový jídelní stůl černé kovové nohy masivní dubová deska

Popusťte uzdu své fantazii

Představte si stůl svých snů a pošlete mi krátké zadání mailem, nebo přes formulář. Do pár dní se vám ozvu s doplňujícími otázkami, nebo rovnou s cenovou nabídkou.

Jídelní stůl DX

Vsaďte na zkušenosti a špičkovou péči

Vyhněte se dohadům o kvalitě, nebo náročné koordinaci více řemeslníků. Jděte na jistotu tisíců vyrobených stolů, špičkového řemeslného zpracování a širokých materiálových možností.

Pečlivé opracování dubového masivu
Broušení kovových novou

Posaďte se ke stolu svých snů

Nechte si vyrobit stůl, ze kterého se vám i vašim hostům zatají dech. Investujte do trvalé hodnoty prvotřídních materiálů, špičkového řemeslného zpracování a získejte stůl, který vydrží věčnost.

Než objednáte

Výroba stolu na zakázku může být někdy náročný proces plný otázek. Tady jsou odpovědi na ty nejčastější z nich.

U složitějších designů je to úplně běžné. Jakmile mi pošlete zadání, tak na to sednu, zkreslím a pošlu první vizualizaci o které se potom odpíchneme dál. Většinou to zabere tři až pět kol, než se dobereme k finálnímu designu. Vizualizace nejsou zpoplatněné ani nijak omezené, jen to občas chvilku trvá, než zapracuji všechny změny.

Jakmile se domluvíme na finální podobě, aktualizuji cenovou nabídku a potom můžeme přejít v placení zálohy a samotné výrobě.

Stůl pro 4-6: minimálně 150cm, ideálně 180cm+

Stůl pro 6-8: minimálně 180cm, ideálně 200cm+

Stůl pro 8-10: minimálně 200cm, ideálně 240cm+

Ano, určitě to možné je. Stačí když mi pošlete, jaký design se vám líbí a k němu požadované rozměry a případně další atypické detaily a já vám to nacením.

Nejčastěji dělám s dubovým masivem (vyrábím ho komplet u sebe), ale mám skvělé dodavatele na kámen i další materiály ve špičkové kvalitě. Stačí se jen zeptat.

Pokud to bude jenom trochu možné, tak vám stůl přivezu osobně i s výnosem. Pokud by nás dělila veliká vzdálenost, domluvíme se na předání pomocí nasmlouvaného přepravce. Nebojte, už jsem toho posílal fakt hodně a vím, na co si dát pozor, aby stůl přežil i opravdu dlouhou cestu.

Na zakázkové stoly si beru 80% předem, zbytek fakturou po dodání.

Tady bude záležet na aktuálním vytížení, ale také na tom, jak rychle spolu proběhneme vizualizace a cenovky, které trvají nejdéle. Odhadem se dá říct, že to bude někde mezi 6 až 10 týdny.

– Jan

..Zpracování nohou je jedna velká paráda, jsme nadšení. Povrchovka je krásná. Trochu jsme z toho měli respekt, aby vzhled nebyl moc industriální, ale jsme naprosto spokojení. Stejně jsme nadšení z živých barev.. ta deska je parádní, děkujeme.

Díky za parádní stůl, udělal nám radost!

– Aneta

Chtela jsem Vám moc poděkovat za stůl, který už máme od včerejšího dne doma. Jsme z něho oba neskutečne nadšeni, opravdu se Vám moc povedl, předci naše očekávání. 🙂 Nijak se nehýbe, ani ve směru délky, takže i v tomto ohledu je vše perfektní. A křesla se nám pod desku také krásné vlezou i s podruckami. Ještě jednou velmi děkujeme a věřím, ze to nebyla naše poslední objednávka u Vás. Rádi Vás doporučime dalším!

– Petra

Stul je nadherny. Foto mam hotove a poslu.
Je v hlavni mistnosti, takze je to to prvni ci vidim, kdyz prijdu a je to opravdu super.
Vsichni ho hrozne obdivuji ?.
Mejte se moc krasne a urcite jeste neco vytvorime.

Pro cenovou nabídku uveďte hlavní rozměry, barvu laku, odstín desky, místo doručení a rozepište případné atypické detaily.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR

Updating…
  • Žádné produkty v košíku.