Kam zmizelo Technovo?

Je mi to jasný. Akorát jste zadali do vyhledávače TECHNOVO a najednou na vás vyskočí RichardBOLD. A teď ty otázky.. Co to je? Proč se to jmenuje jinak a co to sakra celý znamená.

Ve zkratce. Jedná se pouze o změnu názvu/brandu, vše ostatní zůstalo stejné. Pokud vás zajímá, jak to celé bylo, čtěte dál.

Designové černé police s vloženými dřevěnými boxy
Martin
Designový noční stolek dubový masiv

TECHNOVO nikam nezmizelo. Jenom jsem mu dal nový název, který dle mého lépe vystihuje hloubku a podstatu toho, co roky dělám, tak nějak sám od sebe – krásný nábytek, který vydrží.

 

Proč tedy změna názvu?

Vnitřní hlas. Narovinu jsem nad tím přemýšlel asi 3 roky. Probíral jsem to s kde kým a pravdou je, že většina lidí mě od toho zrazovala. Na co taky měnit značku, která má spokojené zákazníky, skvělé renomé a jedinečné výrobky. A určitě měli pravdu, byznysově TECHNOVU nic nechybělo. Můj vnitřní hlas byl ale neoblomný a tak jsem se do toho pustil.

 

Zavolal jsem Ondrovi Saidovi, jestli nemá náhodou cestu do Prahy. Měl. Šli jsme si nejdřív zastřílet, pak na kafe a po pár hodinách se zrodil Richard BOLD. Brand s jedinečným nábytkem, který má koule.

A co že to ten Richard BOLD vlastně znamená? Tak o tom, zas někdy příště .)

 

P.S. Během přerodu jsem spustil další dva weby. Jeden na výrobu nádherných dubových desek – hezkádeska.cz a jeden s jednodušším nábytkem, kde si udělají radost i ti, kteří nedosáhnou na jedinečné zakázkové kousky – ouli.cz.